Služby

Dlouholeté zkušenosti v oboru a neustálé vzdělávání nám umožňují nabídnout Vám tu nejkvalitnější péči s pomocí moderních přístrojů a zařízení (např. POCT - rychlá základní laboratorní diagnostika či vlastní ultrazvuková diagnostika). Neváhejte se na nás obrátit i s jakýmkoliv dotazem. O Vaše dítě se snažíme pečovat profesionálně a maximálně citlivě. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že všechny prohlídky u nás budou pouze preventivní.


Ordinační hodiny

Podívejte se na naše ordinační hodiny, které Vám budou jistě časově vyhovovat. Pokud už teď máte nějaký akutní problém, neváhejte nás okamžitě kontaktovat. Nebudete-li moci využít návštěvu v rámci ordinačních hodin, kontaktujte nás také, budeme se snažit nalézt jiné, pro Vás vhodné řešení.

Ostatní služby

Veškerou péči provádíme vždy ochotně a vstřícně s ohledem na potřeby Vaší ratolesti.  Zaměřujeme se hlavně na prevenci, aby Vaše dítě bylo zdravé, vitální a plné života. K tomu přispívají pravidelné preventivní prohlídky i očkování. U nás naleznete péči, odpovídající nejmodernějším medicínským poznatkům, zbavených mýtů a pověr. Jsme zastánci přístupu "medicíny založené na důkazech", opíráme se tedy o závěry nejnovějších klinických studií a postupujeme podle posledních doporučených metodických pokynů. Nebojte se tedy přijít, napsat či zavolat a poradit se s námi.